Zbiórka książek podczas obchodów 600-lecia Raciąża

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego w Raciążu zorganizowali zbiórkę książek podczas obchodów 600-lecia miasta. Uczniowie wspólnie z opiekunami promowali akcję wśród przybyłych na wydarzenie mieszkańców. Dodatkowo panie kucharki ze szkoły przygotowały grochówkę dla uczestników i wspierających. Łącznie szkoła zebrała 688 książek.