Występ grupy teatralnej „Magia” w Grabnie

W Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Grabnie odbyło się przedstawienie przygotowane przez młodzież ze szkolnej grupy teatralnej Magia pt. „Niesamowita historia Franka, czyli rzepka na opak”. Spektakl opowiadał historię chłopca, który spędzał bardzo dużo czasu przed komputerem. Na ratunek przychodzą mu postacie z bajek, które zachęcają chłopca do sięgnięcia po książkę. Występ nie tylko bawił, ale także niósł ważny morał. W trakcie wydarzenia odbywała się zbiórka książek na rzecz Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Szkoła zebrała w sumie 1013 książek.