„Książkowy Tydzień Cudów” w Nasielsku

„Książkowy Tydzień Cudów” odbył się na przełomie maja i czerwca. W ramach wydarzenia uczniowie ze szkoły odwiedzili dzieci z Samorządowego Przedszkola im. Juliana Tuwima oraz Żłobka Miejskiego„ Wesoła Ciuchcia”. Podczas spotkania goście ze szkoły czytali bajki, opowiadali historie i wspólnie bawili się z maluchami, rozbudzając dziecięcą wyobraźnię i radość z obcowania z literaturą. Szkoła zebrała łącznie 700 szt. książek.